У Торонто стався унікальний випадок – народження дитини в труні. Цей випадок не можна назвати нічим іншим,  як дивом, передає Корупція.Інфо

Найсумніше в цій історії те, що жінка, яка перебувала на 7 місяці вагітності, їхала в лікарню, але втративши управління, потрапила в жахливу ДТП, в результаті якої померла від численних травм голови і грудної клітини. Лікарі констатували смерть і матері і дитини.

Наступного дня, під час похорону, в момент поховання був почутий плач дитини. І він лунав з труни! Яке ж було здивування людей, побачивши настільки незвичайне явище! Адже жінка була мертва вже 23 години, 17 годин тіло жінки знаходилося в холодильнику моргу. Як дитина вижила без кисню – залишається загадкою для всіх. Це явище не зміг пояснити навіть лікар, який констатував смерть жінки: «Я працюю лікарем 22 роки … Я не знаю чим це назвати, якщо не дивом!».

Дівчинка народилася слабкою і протягом 4 місяців була інкубаторі.

Популярне: Скандал у Верховній Раді: Луценко заявила, що Україна повинна визнати Путіна легітимним президентом

Ім'я жінки, дитини та сім'ї не розголошують в цілях безпеки.

Жінка з Торонто народила дитину після того як її тіло вже опускали в труні під землю. Як лікарі не побачили те що дитина жива залишається загадкою, але те що дівчинка вижила, є прямим доказом що чудеса бувають.