Вбивця, який відбуває довічне покарання в одній з в'язниць американського штату Каліфорнія, став жертвою сексуальних домагань з боку однієї зі співробітниць. Згодом він отримав компенсацію в кілька десятків тисяч доларів. Про інцидент повідомляє San Francisco Chronicle., передає Корупція.Інфо


Вільям Кордоба (William Cordoba) подав до суду на Сільвію Пулідо (Silvia Pulido), яка працювала вчителем у в'язниці, де він відбував покарання за вбивство і грабіж. Згідно з матеріалами справи, у 2010 році він став допомагати їй. Через деякий час жінка фактично перетворила його в свого секс-раба. Натомість зловмисниця пообіцяла допомогти засудженому знайти адвокатів, щоб витягнути його з в'язниці.

У матеріалах справи йдеться, що чоловік в результаті припинив зв'язок зі співробітницею в'язниці, проте вона помстилася йому, звинувативши Кордобу в порушенні внутрішнього тюремної дисципліни. Через її скарги чоловіка на 9 місяців відправили в одиночну камеру.

Ув'язнений подав скаргу на Пулідо ще в 2012 році, сказавши, що потребує психіатричного лікування після події. Його адвокат заявила, що «як жінки, так і чоловіки, мають право на захист від сексуальних домагань, і нічого не змінюється від того, що сам потерпілий – злочинець».

Популярне: “Нададуть по 2,5 тис. грн за кожну…”: Як Гройсман зібрався покращувати життя українцям


Після того, що сталося Пулідо звільнили з місця роботи, а її адвокати відмовилися коментувати рішення суду. У січні 2018 року суд постановив виплатити потерпілому 65 тисяч доларів в якості компенсації, передає видання San Francisco Chronicle. Відзначається, що злочинець продовжив відбувати покарання.

Представник департаменту виконання покарань утримався від коментарів, додавши, що «серйозно ставиться до скарг на сексуальні домагання, дискримінацію та будь-які інші дії, що несуть загрозу безпеці співробітників і ув'язнених».