У Коломиї поліція виявила у квартирі тіла двох людей: 27-літньої матері та 6-літньої дитини. Причина смерті – чадний газ.

Слідів насильства на тілі загиблих і пошкодження вхідних дверей квартири правоохоронці не виявили, інформує поліція області.

Так, ще, 23 червня о 14:50, до поліцейських надійшло повідомлення, що в квартирі, на одній із вулиць Коломиї, виявлено без ознак життя 27-річну жінку та її 6-річну дочку. 

Поліцейські з’ясували, що ознак насильницької смерті на тілі коломиянок не виявлено, а квартира була зачинена зсередини і слідів пошкоджень на замку також немає.

Оглядаючи квартиру, під час застосування електронного газоаналізатора на факт виявлення чадного газу, встановили показники концентрації, які перевищили норму. Джерел виходу чадного газу з самої квартири загиблих не виявили. 

Цей факт перевіряється спеціалістами. За фактом загибелі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ. Тривають слідчі дії, призначено низку експертиз. Поліцейські відпрацьовують усі версії.

Згодом з’ясувалось, що люди загинули через чужу недбалість. Так, підприємець на першому поверсі встановив котел із порушенням.