Тимошенко не оговталася від принципів популізму і сказала, що в новій Конституції пріоритетним має бути рішення товариства, а не влади. Якось про те, що влада вибирається суспільством вона забула, а безвладдя або пропонований нею варіант контролю ближче до анархії, ніж демократії, передає Корупція.Інфо

Популярне: «Троянська кобила», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Фаріон розповіла, що вона думає про Савченко! Не давайте читати це дітям!

Свої аргументи на користь зміни Основного закону Тимошенко мотивувала тим, що нібито в українців сьогодні немає механізму до дострокової зміни влади. Схоже, вона забула про дострокові вибори до ВР, в результаті яких в 2007-му позбулася цієї влади.

І ще. Політик заявила, що «ми можемо» поставити «на ноги» Україну швидше, ніж встала Німеччина після Другої світової війни, якщо скасувати двовладдя, віддавши перевагу парламентської форми, «прибрати» сьогоднішню владу і провести судову реформу.

Крім того, Юлія Тимошенко звинуватила Адміністрацію президента в постійному поширенні фейків щодо політичних рейтингів окремих відомих особистостей. Саме вона пройшлася по Святославу Вакарчуку.

«Поважаючи пана Вакарчука, я не можу уявити, як прекрасний співак може вивести країну з кризи. Думаю, кожен в Україні повинен займатися своєю справою», – сказала Тимошенко.

Але найбільше звинувачень від Тимошенко звучить на адресу Порошенка. Тут вираження взагалі вона не вибирає.