В Італії почастішали випадки загибелі наших співвітчизників

Так, 66-річну жінку, яка приїхала в Італію з України, було знайдено мертвою в її домі в Серрамаццоні, в Апенніно Моденезе (Appennino Modenese).

На тілі було виявлено кілька ножових пораненнь. Згідно тієї невеликої кількості інформації про розслідування яка стала відомою загалу, жінка загинула насильницькою смертю. Повідомлення про подію карабінерам надійшло приблизно о 6 годині вечора 29 червня, від сусідів на вулиці 24 Маждо.

Було заарештовано 26 річного племінника потерпілої. Карабінери піддали його довгому допиту в той же день після виявлення злочину.

Крім того. 4 липня 2018 року тіло невідомої жінки було знайдене в закинутому будинку у Маргері, що поблизу Венеції.

 

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

На місце події викликали  медиків, проте вони змогли лише констатувати смерть жінки. Згідно передніх висновків слідства, померла є громадянкою України, приблизно шестидесяти років. Не маючи іншого місця проживання, вона знайшла собі притулок, разом із своїми земляками, в напів розваленому домі.

У справу втрутилася поліція з метою прояснити динаміку і встановити причини смерті. Жодних ознак насильства виявлено не було. Патологоанатоми назвати причину смерті природною. Тіло було повернуто членам сім’ї.