Нещодавно на одну вільну жінку в Раді стало більше. Якщо вірити словам нардепки Вікторії Сюмар, то її шлюб зруйнувала саме її політична діяльність. Суспільство було приголомшене, коли було розірвано багаторічний союз Сюмар та політолога Віктора Тарана, передає Корупція.Інфо

Популярне: “На зміну міцним морозам йде…”: Синоптики попередили про різку зміну погоди

Ще в червні минулого року пара вклала договір, в якому вони чітко розподілили обов'язки у вихованні доньки Софії, а також де буде проживати дівчинка після розлучення батьків.

А конфлікти почалися з того моменту, коли Вікторія почала займатися політикою, розпочалася її кар'єра в часи Майдану, їй було тяжко поєднувати свої обов'язки на роботі з сімейним життям, рідним просто бракувало її уваги і тому подружжя почало жити окремо.

В одному з інтерв'ю Вікторія зазначила, що вона не тільки не має дорогих речей, а й навіть не знає де їх можна купити. Але коли їй нагадали, як в пресі бурхливо обговорювали її дорожезний годинник і сумку із шкіри крокодила, вона сказала, що не знала, що взагалі із такого матеріалу виготовляють речі. Вона абсолютно проти носіння брендових речей у Верховну Раду, коли в країні війна, а люди бідують. 

Також коли у Сюмар запитали чи вона комфортно почуває себе поряд із нардепкою Донець, яка не відмовляє собі ні в чому, то Вікторія сказала, що Тетяна вдало займалася бізнесом, тому може собі дозволити розкішні вбрання і не тільки. До того ж вона нагадала, що жінкам чоловіки дарують подарунки, натякаючи на Донець.

З декларації нардепки чудово видно, якими статками вона заволоділа після розлучення: у її володінні залишилася квартира досить вражаючих розмірів, а також екс-чоловік виплатив кругленьку суму за недобудований будинок і прилеглу землю. Тому тепер можна говорити про те, що Сюмар може собі дозволити зазирнути в магазин із брендовим одягом і прикупити дорогу сукню, щоб трохи втерти носа "мажорці" Донець.