За словами парламентарія, в місті відчувається напруження, адже обстріл може початися в будь-яку хвилину, передає Корупція.Інфо

В Авдіївку починають підвозити гуманітарну допомогу. Жителі міста мають потребу в теплих речах. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив координатор полку "Київ", народний депутат Євген Дейд.

"В Авдіївці немає світла, немає води, немає опалення. Жителі міста потребують теплий одяг, взуття, валянки… Якщо є – термобілизна, теплоковдри. Це те, що зараз потрібно жителям Авдіївки, тому що у нас зараз -17 градусів", – повідомив парламентарій.

Він також зазначив, що тільки зараз починають підвозити гуманітарну допомогу.

"До цього не було можливості – йшов інтенсивний обстріл", – зазначив Євген Дейд.

За його словами, в місті відчувається напруження, адже обстріл може початися в будь-яку хвилину.

"Прямого контакту, як такого, немає, навіть стрільби зі стрілецької зброї не чути. Останні два дні тільки артилерія працювала", – додав Євген Дейд.

Нагадаємо, у районі Авдіївки з 29 січня тривають інтенсивні бої, противник застосовує важку артилерію і "Гради", а підприємство "Авдіївський коксохімічний завод" через пошкодження ліній електропостачання знаходиться на межі зупинки, що загрожує повним відключенням опалення в місті.
Масовані обстріли проросійських бойовиків призвели до того, що місто опинилося на межі гуманітарної катастрофи через відсутність тепла, світла і води в 20-градусний мороз. Незважаючи на обіцянки РФ допустити ремонтні бригади до пошкодженої ЛЕП, вчора роботи по відновленню електропостачання так і не почалися. Авдіївському коксохіму вдалося підняти температуру в тепломережі до 44 градусів, щоб люди змогли спокійно пережити ніч. Але якщо і сьогодні обстріли не припиняться і ремонтні бригади не допустять до пошкодженої ЛЕП, евакуації мирного населення і гуманітарної катастрофи не уникнути.

Відзначимо, що прийняти евакуйованих жителів Авдіївки погодилися Слов'янськ, Святогірськ та Краматорськ.