Жителі міста Мостиська на Львівщині біля українсько-польського кордону другу добу перекривають рух транспорту на міжнародній автодорозі Львів – Шегині, вимагаючи відремонтувати вулицю Ярослава Мудрого в своєму райцентрі.

Відзначається, що акція протесту почалася вранці 23 жовтня, коли близько 50 місцевих жителів у вівторок почали безперервно ходити по пішохідному переходу, перешкоджаючи руху автомобілів по трасі, що веде до українсько-польському кордоні.

"Протестувальники вимагають відремонтувати дорогу на вулиці Ярослава Мудрого в місті Мостиська. Станом на 24 жовтня, акція триває. Автомобілі для виїзду за кордон перенаправляються до інших пунктів пропуску та частково в об'їзд місця блокування. Порушення громадського порядку з боку протестуючих не зафіксовано ", – повідомили журналістам в Львівській ОДА.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Те що акція протесту триває підтвердили і в прес-службі патрульної поліції у Львівській області. За словами правоохоронців, учасники протесту пропускають лише автомобілі спеціальних служб.

Цікаво, що це вже не перша подібна акція протесту у Львівській області.