жит

Поки на лінії розмежування панує тиша, на окупованій території намічається справжня буря. Місцеве населення все більш невдоволене політикою, яку проводять тутешні представники самопроголошеної влади. Жителів обурюють безпідставно високі податки, накладені на них, та проблема з дефіцитом пального на АЗС

.

Новину повідомляє прес-центр АТО, передає Корупція Інфо

«…За нашою оперативною інформацією, на тимчасово окупованих територіях зростає невдоволення населення діями керівництва самопроголошених республік. Так, луганчан обурює 6 відсотковий податок, який зобов’язанні платити клієнти українських банків при знятті готівки у так званій ЛНР». – йдеться в повідомленні прес-центру.

Тим часом, у донеччан інша серйозна проблема – дефіцит пального. Якщо воно й з’являється на місцевих АЗС, то коштує дуже дорого, а його якість залишає бажати кращого. А ось для бойовиків пальне завжди в наявності, ще й за доступними цінами.

Щодо порушення режиму тиші в зоні АТО, то у штабі стверджують, що як і попередньої доби, 2 жовтня їх не було. На зафіксовано обстрілів і в нічний час доби.