Чинного президента України Володимира Зеленського попередили про небезпеку, яка над ним нависла.

Президенту України Володимиру Зеленському оголосили війну мстиві політики. Йдеться про Володимира Путіна і Петра Порошенка. Це не означає, що вони мають загальний план дій. Цілком може бути, що вони і не змовлялися. Це такий підпільний план.

Таку думку в ефірі одного з каналів висловив політичний експерт Віктор Небоженко.

За його словами, на Зеленського ці політики будуть наступати і в якийсь момент він навіть відчує загрозу власному життю. Віктор Небоженко зазначив, потрібно завжди пам’ятати історію та аналізувати ті події, які відбулися багато років тому з тим, що відбувається в наш час. Так ось у Сталіна був Берія, який займався тим, що виводив на чисту воду зрадників.

Експерт вважає, що у Володимира Зеленського повинна з’явиться така людина, а краще, якщо таких людей буде декілька. Поки що всі бачать, як маститі політики хочуть покарати Зеленського, щоб іншим не кортіло. У Порошенка може бути мотив – покарати, а в Путіна інший мотив, він, скоріше, хоче опустити, висміяти і зробити керованим.

Окрім того, коментуючи недавній конфлікт між президентом Володимиром Зеленським та секретарем міськради Борисполя Ярославом Годунком, Небоженко зазначає наступне: «Виявилося, що президенту легше грати чиновників на сцені театру сатири, ніж реально з ними спілкуватися. Йому не приємно і не комфортно спілкування з будь-яким рівнем чиновників, будь то митники з Закарпаття або мер Борисполя. Йому легше спілкуватися з аудиторіями, з народом. А ось наради і спілкування з бюрократією даються йому вкрай важко. Але тут така справа: або навчиться, або хтось інший буде за нього це робити ».

За словами експерта, на даному етапі не можна робити висновків щодо того, як будуть складатися відносини президента з чиновниками.

«Поки ясно, що боротьба між українською бюрократією і Зеленським – це перша новизна, якої досі не було в Україні. До сих пір при Порошенко, при Януковичі, при Кучмі бюрократія відчувала себе просто прекрасно: які б страшні слова про них не говорив президент, вони знали, куди нести хабар », – додає Віктор Небоженко.