Президент України Володимир Зеленський призначив свого радника з юридичних питань Андрія Богдана главою Адміністрації президента.

Відповідний указ з'явився на сайті глави держави.

"Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, ураховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 Закону України «Про державну службу» постановляю: Призначити Богдана Андрія Йосиповича Главою Адміністрації Президента України.

Президент України В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ", –  йдеться в указі.

Андрію Богдану 42 роки.

Він жив і вчився у Львові, де здобув вищу юридичну освіту.

Там же в 2001 році отримав свідоцтво адвоката.Пізніше переїхав до Києва, де згодом став керуючим партнером об'єднання "Адвокатська фірма" Юридичні радники ".

За даними ЗМІ, крім адвокатської роботи, був також помічником судді Київського апеляційного суду.

Відзначимо, що раніше радник глави держави Андрій Богдан заявив про те, що Володимир Зеленський хоче призначити на посаду глави Адміністрації президента людину з найближчого оточення,  якій найбільше довіряє, передає "Українська правда". При цьому найбільш ймовірними претендентами є співвласник студії "квартал 95" Сергій Шефір та сам Богдан.

"Володимир Зеленський вважає, що на таку посаду має бути призначена людина з найближчого оточення, якій він довіряє. Однак, яке рішення він прийме, я повідомити не можу", – зазначив Богдан

На питання чи може Зеленський призначити главою Адміністрації президента його, Богдан заявив, що таке рішення ще не прийняли. Він додав, що перші укази по кадровому призначенню можуть з'явитися вже ввечері 21 травня.

За словами Богдана, в разі призначення його на якісь державні посади, він завершить свою адвокатську практику.