Жодної перемоги на полі бою! Путін програє війну: тепер вже точно. Серія катастрофічних помилок — тепер не вибереться | Корупція Інфо

Жодної перемоги на полі бою! Путін програє війну: тепер вже точно. Серія катастрофічних помилок — тепер не вибереться

Глава Кремля планував провести в Україні бліцкриг – “блискавичну війну”. Проте плани не вдалось здійснити, а постійні обіцянки про “перемогу Росії” Путіну вже набридли.

Таку думку в ефірі 24 каналу висловив військовий експерт Олег Жданов. За його словами, російського диктатора постійно запевняють ледь не клятвами про “завтрашнє захоплення України”.

Жданов нагадав, що 24 лютого, у день повномасштабного вторгнення Росії, було 72 години на взяття Києва і згодом парад у столиці за тиждень. Зараз же з’явилась непідтверджена інформація, що 7 травня – це завершення війни. Мовляв, до Дня перемоги.

“Клятви й стверджування, що “завтра ми все візьмемо, відвоюємо. Завтра буде перемога”. Ось ці “завтра” йому набридли й він психує”, – вважає він.

Військовий експерт пояснив, що Путін не бачить реальних результатів. Військові не можуть йому доповісти жодної перемоги на полі бою.

“Думаю, що там назріває суттєвий конфлікт. Є вимога Путіна”, – додав Жданов.

Плани президента країни-агресора Володимира Путіна в Україні провалилися. І тепер він став “слабшою і меншою фігурою”, ніж до початку повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого.

Таку думку озвучив голова Генерального штабу Збройних Сил Великої Британії, адмірал, сер Тоні Радакін, пише Evening Standard.

Радакін підкреслив, що розвідка Британії “украй обережно” ставиться до заяв про “відведення військ” із Київської області. Він додав, що є ознаки того, що Москва готується зосередити свої зусилля на сході та півдні України.

“Я думаю, ми бачимо, що амбіції Росії захопити Київ і амбіції Росії захопити всю Україну, і зробити це дуже швидко і вражаюче – ці амбіції розвалилися. І, схоже, зараз менше уваги приділяється Києву, а більше – Сходу та Півдня. Ми починаємо бачити перші ознаки того, що ці сили відводяться з Києва та відступають як до Росії, так і до Білорусі”, – уточнив адмірал.

Відведення російських військ супроводжується боями, оскільки ЗСУ “атакатимуть ці російські сили в міру їх відступу”.

Радакін вважає, що найближчі тижні “як і раніше, будуть дуже важкими” для України. Але, за його словами, “у багатьох відношеннях Путін уже програв”. Оточення ввело його в оману щодо ефективності армії РФ.

“Путін зовсім не є далекоглядним маніпулятором подій. Він завдав собі збитків серією катастрофічних помилок. Як і всі авторитарні особи, він дозволив ввести себе в оману щодо власної сили, включаючи ефективність російських збройних сил. Що абсолютно ясно, так це те, що Путін сьогодні більш слабка і маленька фігура, ніж місяць тому. І, навпаки, сьогодні НАТО сильніше і згуртованіше, ніж будь-коли на моїй пам’яті”, – констатував глава Генштабу ЗС Великобританії.


Статті по темі