Шансів перемогти у Росії вже немає.

Перемога України у війні або поразка Росії залежить від двох факторів, повідомляє колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко в ефірі Радіо НВ 16 квітня.

«Зброя вже надходить. І надходить та, яка нам реально потрібна. Нехай і з запізненням, але все ж вона є. Також ми маємо, хоч і не повні, але дуже болючі для Росії економічні санкції Заходу, вони будуть продовжені. Це два фактори, які говорять про те, що шансів перемогти у РФ немає. (…) Росія сама себе знищила. І цей процес зараз піде з пришвидшенням», — повідомив Огризко.

Водночас, дипломат додав, що певну частину територій вони все ще можуть тримати, вчиняти на них звірства. Також Огризко попередив, що у ситуації, що склалася, Росія здатна на відчайдушні кроки.

«Вони вже лякали нас ядерною загрозою, ядерними ударами і застосуванням інших видів засобів масового ураження», — сказав Огризко.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк вважає, що російська федерація увійде в історію у статусі країни-вигнанця.

Таку думку він висловив у Твіттері, коментуючи враження канцлера Австрії Карла Негаммера від зустрічі президентом рф володимиром путіним.

«Ілюзії такого масштабу завжди призводять до трагедії. рф програє. У воєнному, економічному та географічному сенсах. Країна-вигнанець із негативним профілем у підручниках історії. Такою буде «перемога», – написав Подоляк.

Канцлер Австрії Карл Негаммер в інтерв’ю американському телеканалу сказав, що після зустрічі з президентом РФ Владіміром Путіним вважає: російський лідер упевнений, що виграє війну в Україні.

Зазначимо, що канцлер Австрії став першим європейським лідером, який зустрічався з Володимиром Путіним після вторгнення. Негаммер зазначив, що розмова була жорсткою, а візит – недружнім.

Мовляв, на всі розповіді про злочини російської армії глава Кремля переконував, що не довіряє західним джерелам та організаціям. На думку Негаммера: у Путіна – своя “логіка” і він переконаний, що переможе у війні.