У Кабінеті міністрів не планують влаштовувати новий локдаун по всій Україні. З таким підтвердженням виступив український прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Про це повідомляє Європейська Бізнес Асоціація.

Напередодні представники організації провели зустріч з представниками уряду. За словами прем’єра, нового локдауну не буде навіть в умовах так званої другої хвилі коронавірусу.

“Зі слів прем’єр-міністра, уряд не розглядатиме впровадження жорстких обмежувальних заходів у випадку другої хвилі поширення коронавірусу, натомість покладатиметься на адаптивний карантин та локалізацію сплесків захворювання”, — наголосили за підсумками зустрічі в ЄБА.

Адаптивний карантин став чинним влітку, він дозволяє посилювати й послабляти обмеження в окремих регіонах відповідно до місцевої ситуації з COVID-19. Усю країну розподіляють таким чином на чотири зони — від “червоної” до “зеленої”, їх переглядають кожні 14 днів.

“Водночас, як повідомив пан Шмигаль, уряд працює над системним відновленням економічної активності. Зокрема, над напрацюванням довгострокової стратегії розвитку України до 2030 року, а також над втіленням Програми стимулювання економіки та Плану дій уряду, які містять стимулюючі заходи для різних галузей економіки України”, — додали в ЄБА.

Нагадаємо, станом на ранок 28 серпня в Україні встановили вже 114 497. Попередня доба стала новим антирекордом з нових випадків — одразу 2 438.