Кримінал
Подобається

Жорстоке побиття школярки в Одесі: з’явилися несподівані подробиці інциденту

06/08/2018     Автор: Віра Грицишин
Жорстоке побиття школярки в Одесі: з’явилися несподівані подробиці інциденту

Після інциденту в Одесі, де 15-річну школярку жорстоко побили її однокласниці, мати потерпілої розповіла, що нападники були добре знайомі з її дочкою, а одна з них навіть претендувала на роль кращої подруги.

Майже два роки підлітки разом проводили час, гуляли компанією, повідомила жінка виданню "Факти".

"Це дійсно так. Вона часто бувала у нас вдома, приймали її як кращу подругу, а виходить … Вона – одна з цих самих озвірілих малоліток. Не тільки не заступилася за доньку, а ще й знімала весь "процес" побиття і знущань" , – зізналася мати побитої дівчини.

Також вона додала, що досі не може повірити в те, що сталося.

"Ночами не сплю: думаю, аналізую – не доходить. Звідки беруться така жорстокість, такий цинізм, що межує з відвертим бандитизмом ?! Нині ж ці негідниці мають нахабство дзвонити дочці, намагаються "знайти спільну мову". Вона перебуває у стані серйозного шоку, з ними просто не бажає спілкуватися, і це цілком зрозуміло. Для нормальних людей, але не для таких … "- заявила мати.

Популярне: Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Крім того, за її словами, батьки нападників "виявилися нічим не кращими".

"Вважають, що "все можна тихо-мирно вирішити, залагодити", що і пропонують, телефонуючи. Однак у мене інша думка, я офіційно звернулася до поліції, написала заяву. Має бути проведене об'єктивне розслідування, винних судитимуть, і вони відповідатимуть за законом", – переконана жінка.