Головні новини України
Подобається

Жорстоке вбивство українки в Італії: Рідні розкрили подробиці інциденту

11/05/2018     Автор: Катерина Гук
Жорстоке вбивство українки в Італії: Рідні розкрили подробиці інциденту

Італієць Антоніо Джірарді, який застрелив свою дружину українку Марину Новожилову, був проти того, щоб вона багато працювала.

Ніхто не підозрював, що може статися трагедія, тому що у них були теплі відносини. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає Корупція.Інфо.


Сімейство вважали щасливим, тому ці смерті розбурхали місто. Українка відправилася з рідного Дніпра Марина на заробітки, коли згорів її будинок. Вона працювала протягом двох років нянею і домогосподаркою, потім познайомилася з Антоніо.

"Дуже хороший, цікавий, інтелігентний. Він не з багатої сім'ї. У них були теплі відносини, вони любили один одного. Не було такого, що каструлі летять в стіну. Єдине, що італійці – гаряча кров. Він був ревнивий трохи", – розповіла подруга Анастасія Леднянська.

Відзначається, що в ніч убивства охоронець раптово забрав з роботи зброю і пішов додому.

"Вранці мене розбудив дзвінок у двері. Побачив на порозі людину схвильовану, яка щось говорила на італійському. Виявилося, вони шукали машину Антоніо", – розповів родич Джірарді Дмитро Яновський.

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

У той момент, коли відбувалося вбивство, молодша сестра Марини разом з чоловіком спали на першому поверсі.

"Ми розмовляли всією сім'єю, їли вечерю, грали в гру. Це був вечір, який нічим не відрізнявся від інших вечорів. На завтра були плани, Антоніо пропонував поїхати на море", – розповіла сестра Олена Яновська.

За словами родичів, загибла пара мало часу проводила разом через відмінності в графіках роботи. Джірарді хотів, щоб Новожилова працювала менше, але вона не погоджувалася, щоб люди не підозрювали її в заміжжі за розрахунком.

"Вона була доброю і скромною дівчиною і явно не відповідала уявленням про фатальну жінку, яку можна холоднокровно вбити уві сні", – стверджує Яновський.

Як повідомлялося раніше Джірарді вистрілив дружині в серце, після чого покінчив життя самогубством.