У центрі Києві знайшли тіло побитого кур’єра Glovo: батько хлопця розповів, що сталося

В кінці січня 2020 року в центрі Києва в покинутій будівлі біля ТРЦ Gulliver перехожі знайшли хлопця при смерті. Медики намагалися його реанімувати, але врятувати потерпілого не вдалося. Загиблим виявився кур’єр служби Glovo Григорій Клименко.

Його побили, пограбували і залишили помирати в покинутому приміщенні. Але після експертизи причиною смерті назвали переохолодження.

Тарас Клименко озвучив свою версію того, що сталося. Він розповів, що у сина вкрали телефон і гроші.

«Я, на жаль, не навчив його, що наше суспільство є співдружністю мегер і відьом, а він шукав серед нас піднесених натур. Безумовно, що є й такі, але мій улюблений син їх не зустрів. В кінцевому підсумку Його вбили за дорогий смартфон марки «Хуавей» і 1300 грошей з каси. Бережіть дітей, навчайте їх самообороні », – написав батько.

Відомо, що за освітою Григорій філолог, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Останнім часом він жив окремо, знімав квартиру, підробляв кур’єром. Батько ділиться, що його син був дуже світлим і добрим хлопцем, це активно підтверджують і в коментарях. Тарас дякує всім за підтримку і просить лише про одне: щоб ті, хто бувають у церкві, поставили свічку або написали поминальну записку.

«Він дуже хороший хлопчик, занадто хороший для нашого світу», – пише горем убитий батько.