У Юлії Кузьменко, підозрюваної у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, завершили обшуки, її ж саму повезли до відділку.

Про це передає “hromadske” із посиланням на адвоката.

“Вилучили особисті речі деякі, окуляри, одяг, флеш накопичувач. Ніякої вибухівки, зброї, детонаторів, нічого такого не було. Забрали одяг камуфльований в якому Юля їздила в ООС.”, – йдеться у повідомленні.

У відділок Кузьменко повезли для оформлення затримання. Слідом за правоохоронцями туди поїхали батьки та група підтримки.

За словами адвоката, обрання запобіжного заходу має відбутись 13 грудня. Також захисник повідомив, що його клієнтка дізналась про вбивство Шеремета зі ЗМІ.

Варто нагадати, що у четвер слідчі повідомили, що підозрюють щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменка, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

За версією правоохоронців, на основі проведених експертиз, закладала вибухівку під авто Шеремета – Кузьменко, а допомагав їй – Антоненко.

Також слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Павла Шеремета дестабілізацію соціально-політичної ситуації в країні.

Додамо, що юридична компанія “Міллер” більше не буде представляти в суді інтереси підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Це пов’язано з наявністю конфлікту інтересів: Шеремет був товаришем засновника компанії Масі Найєма.

Також, слідчі вночі обшукали квартиру подружжя волонтерів Євгенія і Наталії Акастёлових.