В Албанії 24-річний чоловік застрелив вісьмох родичів, після чого сховався від слідства. При цьому, перебуваючи в розшуку, він спокійно спілкувався з іншими користувачами на своїй сторінці в "Фейсбуці", повідомляє сайт місцевого телеканалу Top Channel.


Відзначається, що масове вбивство сталося в 100 кілометрах від столиці Тирани, а жертвами Рідвана Зікая стали в тому числі двоє дітей.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Пустившись втікати, чоловік не забував про соціальні мережі. В "Фейсбуці" він читав коментарі, які стосувалися вчиненого ним злочину. Зрештою утікач відкрито звернувся до людей із зауваженням, що його дратує їх критика і пропозиції здатися поліції.

За попередньою версією, юнак зважився на масове вбивство родичів через майнову суперечку.

Нагадаємо, що раніше повідомляли про те, що 8 серпня близько 23:45 біля клубу почалася бійка. Під час бійки Джамшид Кенжаєв завдав удари кухонним ножем охоронцям закладу. Холодну зброю спортсмен привіз з собою. Незабаром на місце конфлікту прибіг третій охоронець, вихопив ніж у бійця і завдав йому удар в область грудей. Після цього Кенжаєва почали бити руками, ногами, а також дерев’яними битами.