Відомий журналіст-розслідувач, ведучий програми «Гроші» на 1 + 1 Олександр Дубинський і його дружина виявився власником 10 квартир, 8 машин і 6 земельних ділянок, передає Корупція.Інфо

Причому куплено все це добро було за останні два роки. Про це йдеться в розслідуванні, опублікованому на сайті «Обозреватель» на основі даних з відкритих реєстрів власності.

За даними журналістів, загальна вартість тільки квартир і учасників Дубинського становить не менше 1 мільйона доларів. Вартість колекції автомобілів підрахувати важко, так як в їх числі є і раритетні екземпляри.

Серед квартир чимало елітної нерухомості в нових житлових комплексах. А серед автопарку – відразу 5 «Мерседесів» і «Порше».

Журналіст «Обозревателя» задається питанням – за рахунок чого Дубинський зміг заробити гроші на такі дорогі покупки і чи вказані ці доходи в його декларації.

У публікації також йдеться, що Дубинський на ринку піар-послуг відомий не тільки як журналіст, який постійно критикує політику НБУ і Валерії Гонтарєвої, але і як блогер, який бере гроші за свої публікації. А також практикує прямий шантаж юридичних і фізосіб, змушуючи їх платити йому «абонплату».