Російський військовий журналіст Аркадій Бабченко заявив, що главі РФ Володимирові Путіну вистачило величі тільки на захоплення села Лопирівка, що на Луганщині.

"Ну так йди і завоюй Францію, йопта. Нічого проти Франції не маю, просто планида у неї така — кожен поважаючий себе Луноликий чомусь вважає себе зобов'язаним завоювати саме Францію. Ні. Всього Величі і Богообраності вистачило на село Лопирівка Луганської області. Так і то не на все",– написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Крім того, Бабченко наголосив, що Путін зумів захопили лише "сім відсотків території сусідньої, не найсильнішою в світі, країни".

"Країни з майже відсутніми державними інститутами, відсутньою розкраденою злиденною армією, абсолютно роз'їденою крадіжками і корупцією владою, та ще й у період її лихоліття – це все, на що виявилася здатна путінська Росія, яка на кожному розі верещить про свою велич, ліплячи на свої машини написи "на Берлін" і просто мріючи чоботом потоптати галявини вашингтонського обкому, який своїми санкціями смішить їхні "Іскандери". Тамерлан, Наполеон і Чингісхан курять в сторонці. Село Лопирівка. Луганська область. Найкращий індикатор путінської Росії",– заявив він.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів