“Янголи в білих халатах”, саме з такою назвою вийшов на екрани перший український документальний фільм про роботу військових медиків на передових лініях території де зараз проводиться антитерористична операція. Цю документальну стрічку створила талановита Львівська тележурналіст Ксенія Клим. Ще з початку майдану та АТО, ця прогресивна львів’янка стала волонтером і чимало зусиль докладала, щоб надати допомогу Збройним Силам України в боротьбі з нашим зовнішнім ворогом.  Разом з волонтерською групою вона неодноразово виїжджала на передові лінії оборони. Часто ці поїздки були вкрай небезпечні. Наприклад, коли наші волонтери на Різдво привезли до бійців цілий святковий вертеп, то російські найманці, які попирають будь-які святині, відкрили по наших артистах вогонь з реактивної та ствольної артилерії. Та на щастя все обійшлось, і після шаленого обстрілу волонтери продовжили святкову  виставу.

 

“До військових медиків я потрапила під час своєї останньої поїздки до зони АТО, – поділилась Ксенія. – Я була просто вражена тим, з якою самовідданістю виконують свої обов’язки ці героїчні люди. І власне від них залежить не лише подальше здоров’я але й життя наших поранених солдат”.

В своєму фільмі Ксенія Клим розповідає про те, як працюють лікарі 66 передового військового шпиталю. Показує унікальні кадри які вона зняла перебуваючи у цьому військовому медичному закладі.

“З дозволу журналістів Міністерства оборони України я взяла багато кадрів, які відзняли військові кореспонденти під час роботи медиків, які приймали поранених з Дебальцево, – розповіла Ксенія. – Адже ми робимо одну справу — розповідаємо українцям і всьому світові правду про події на сході нашої країни”.

 

 

Після демонстрації на обласних телеканалах Західної України фільм буде презентовано у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, структурним підрозділом якого і є 66 передовий військовий госпіталь.

 

 

“Сподіваюсь цей фільм сподобається нашим бойовим військовим медикам, – підсумувала авторка стрічки Ксенія Клим. – І стане нехай невеликою, але все ж таки подякою цим людям за їх віддану працю і за здоров’я та життя наших поранених хлопців”.

 

 

 

 

Джерело: Корупція.Інфо