Журналіст Олексій Бобровников, коментуючи історію із затриманням головного редактора "Страни" Ігоря Гужви, розповів, як рік тому головний військовий прокурор Анатолій Матіос пропонував йому хабар в 10 тис. доларів за висвітлення в зручному для ГПУ ключі справи про вбивство адвоката Грабовського. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! У центрі Києва пролунав потужний вибух! Шокуючі подробиці і перші фото!

 

За словами Бобровникова, від тієї пропозиції він відмовився і взагалі "ніколи не брав хабарів за вихід/невихід будь-яких матеріалів".

"І це одна з причин, чому я не можу почуватися в безпеці не тільки від гангстерського угруповання, що знищило Галущенка і ко, а й від так званих правоохоронних органів. За схемою, описаноїю в цій статті, садити можна не тільки Гужву, Богуцького з ICTV та інших, але і Матіоса і, ймовірно, його начальника Юрія Луценка", – пише журналіст.

У Бобровникова була інформація від одного з помічників Грабовського, який стверджував, що бачив третього підозрюваного у справі вбивства адвоката.

"Цей помічник повинен був намалювати за допомогою присутнього на зйомках художника фоторобот третього підозрюваного – такий поворот сюжету порушував би логіку в лінії ГПУ у справі Граба, і очевидно, що такого повороту Матіос хотів уникнути", – пише журналіст.

Нагадаємо, раніше журналіст Володимир Бойко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко, який висунув звинувачення в здирстві проти Ігоря Гужви, сам заробляв подібним способом.

Як повідомляв Кореспондент.net, увечері 22 червня в редакції інтернет-видання Страна.ua провели обшук. Був затриманий головний редактор видання Ігор Гужва, який нібито вимагав і отримав 10 тисяч доларів за нерозміщення компрометуючих матеріалів на чинного політика.

Пізніше нардеп від фракції Радикальної партії Дмитро Лінько заявив, що редакція Страна.ua шантажувала його.

У свою чергу Ігор Гужва вважає, що кримінальну справу проти видання сфальсифіковано.

Друга частина записів, за версією Онищенка, містить розмову з Мартиненком, який виступив черговим посередником від Порошенка.