Журналісти, накопавши інформацію про дочку першої заступниці Голови Верховної Ради Ірини Геращенко від першого шлюбу, Анну, поставили їй кілька провокативних питань. Нардепка не змогла відповісти на них і просто втекла, передає Корупція.Інфо.

– Ми хотіли, власне, про ваших дітей…
– Мої діти малі.
– Ваша донька Анна, яка зараз навчається у Лондоні…
– Вона закінчила навчання і моя дитина закінчила так само і український вуз – Національний університер імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, дуже дякую – а інші діти мої ще малі, дуже дякую – ідеться у сюжеті інформаційного агенства "БігусІнфо".

Варто відзначити, що донька Ірини Геращенко віддала перевагу навчанню англійською. Анна навчалася у Британії і зараз живе в Лондоні. У професійному профілі Анни в соцмережах зазначені британські університети і навіть Кембриджські курси. 

І схоже запитання  Геращенко "Скільки можна витратити грошей на такі установи?" депутатку не порадувало. Більше того, змусило спочатку сказати не правду, а після втекти від камери. 

А ще зовсім нещодавно Ірина Геращенко говорила:

"Обов'язок української влади і української держави захищати українську мову. Надати право кожному громадянину України опанувати рідну мову, щоб продовжити потім навчання у вищих навчальних закладах і мати змогу працювати."

Проте, напевно вона мала на увазі простих українців, а не дітей "політичної еліти".

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за “перешіптуванням” з незнайомцем