Національне антикорупційне бюро створюється як зразковий правоохоронний орган. Нових людей набирають через жорсткий відбір.

В кінці квітня цього року конкурс на посаду директора Одеського територіального управління НАБУ виграв Семен Кривонос. Одеське управління бюро має повноваження ловити корупціонерів не лише на Одещині, а ще й в Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській області.

Втім, як з’ясували журналісти "Слідство.Інфо", Семен Кривонос сам опинився серед тих, кого нещодавно ловили борці з корупцією. Журналісти вирішили ретельніше перевірити біографію головного антикорупціонера півдня України.

Декларація молодого борця з корупцією, який більшу частину життя працював на державній службі, викликає немало питань.

За 2014-й рік Кривонос заробив 20 700 гривень. Це менше двох тисяч на місяць. Його дружина заробляла ще менше. При цьому, подружжя зібрало чимало майна. Квартира, будинок, сім з половиною гектарів землі, з них два гектари в Обухівському районі, там де пан Кривонос керував реєстраційною службою.

Але і це не все майно молодого антикорупціонера. Селище Новосілки в трьох кілометрах від Києва. В цьому будинку, згідно державного реєстру нерухомого майна, у Семена Кривоноса є квартира на вісімдесят квадратних метрів. Сьогодні подібне помешкання коштує тут понад три мільйони гривень. Цікаво, що ця квартира не зазначена в декларації Кривоноса.

Під час підготовки матеріалу до ефіру журналістам стало відомо, що Семен Кривонос, обраний директором Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро, відмовився від посади.

Більше про сумнівні моменти в біографії Семена Кривоноса та причину відмови від посади головного антикорупціонера Одещині – дивіться у розслідуванні.

Джерело: Слідство.Інфо