Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко дала в Ізраїлі інтерв’ю російськомовному каналу Iland, який допомагав російським пропагандистам, передає Корупція.Інфо


Цей канал запам’ятався скандальним фільмом про Майдан у дусі російської пропаганди. Однак Тимошенко погодилася відповісти на кілька питань його журналістів під час свого візиту в православний храм у Єрусалимі.

Політик запевнила, що приїхала в Єрусалим не з політичною метою, а з духовною.

Відзначимо, що пропагандистський фільм каналу Iland про події на Майдані продемонстрував російський “Перший канал”. Як стверджують українські журналісти, цей фільм знімали на гроші Кремля.


Популярне: Вже 6-ста смерть за місяць: Дівчинка померла на другий день після народження, батьки звинувачуюють лікарів (ВІДЕО)

При цьому після розмови журналістка Iland заявила, что Тимошенко привітала з перемогою на виборах президента Росії Володимира Путіна. Однак директор інституту стратегічних досліджень імені Голди Меїр Альберт Фельдман в ефірі поставив це твердження під сумнів, зазначивши, що в Україні навіть проросійські політики зараз відкрито не підтримують Путіна.