Наша команда вирішила зробити своєрідну паузу перед виборами, підбити підсумки журналістської діяльності і розслідувань.

 

№1 ЗІК та оточення Януковича

Йдеться про нещодавній скандал навколо таємного фінансування найближчим оточенням Януковича відомого на Західній Україні телеканалу ЗІК. Таємні перерахування коштів, значні суми грошей та втрачена журналістська об’єктивність. Усе це у матеріалі:

Читайте: 6 фактів причетності оточення Януковича до фінансування “ЗІКу”

 

№2 Невідоме про відомого

Чи все Ви знаєте про публічну особу, відомого телеведучого Дмитра Добродомова? А як щодо  мотивів передвиборчих змагань та спроб депутатсва? Дізнайтеся цікаві та досі невідомі факти. Детальніше у матеріалі:

 

Читайте: Люстрація для «люстрації»

 

№3 Псевдоблагодійність

Одне із найбільш резонансних розслідувань. Вінець сезону. Матеріал про кандидата у народні депутати Валерія Веремчука та особливості його псевдоблагодійності.

Йдеться про роботу у третьому Львівському центрі забезпечення українських військових, де він як керівник ГФ «Народна самооборона» замість того, щоб безкоштовно надавати добровольцям та солдатам елементи персонального захисту та обмундирування, продавав ці речі.

Найбільший резонанс – ціна бронежилетів у 200 євро, хоча аналогічна модель на ринку коштує близько 110 доларів США. Чудовий передвиборчий хід та успішний бізнес. Браво!

Цікаво, що до пропіарення цього штабу і керівника ГО "Народна Самооборона" – Веремчука –  активно долучилася програма "Народний контроль" та навіть сам Дмитро Добродомов.

Однак не все так добре.

Наша команда надіслала всі відповідні матеріали у цій справі до Головного управління МВС у Львівській області.

І сьогодні на наш запит прийшла відповідь про проведення досудового розслідування в межах кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.

Ну що ж, чекаємо результатів.

Читайте: Кандидат псевдоволонтер

 

№4 Актор чи жертва політехнологій

Цикл журналістських матеріалів про вже відомого за свою «волонтерську допомогу» Валерія Веремчука. Все, що варто знати про цього кандидата і що приховано від публічності. Деталі у матеріалі.

Читайте: Цикл розслідувань: Валерій Веремчук – жертва чорних технологій чи непоганий актор?

  Та

 Валерій Веремчук – жертва чорних технологій чи непоганий актор? (Частина 2)

 

№ 5 Орендарський скандал

Інформація про наживу на оренді сцени львівського Євромайдану, за яку в той час відповідав Роман Брезіцький.

Пан Роман почав спершу підвищувати ціну на сцену (за один тиждень вона виросла із 1,5 тисяч грн на день до 10 тисяч гривень), а потім і взагалі взявся за контроль і розподілення коштів Львівського Євромайдану. Всі деталі у матеріалі:

Читайте: Сам собі орендар!

 

№5 Герой Майдану?

Розслідування та новий погляд на особу Володимира Парасюка – сотника, який змінив історію, на думку громади. Чи справді ця людина така, як її всі вважають?
Володимир Парасюк відомий як політик створений революцією. Але, як нам вдалося дізнатися, пан Парасюк «спечений» не лише революційними процесами, а й рукою «опозиційних» сил, які сам на публіку звинувачує у різних грішках. 

Читайте: Володимир Парасюк Зіновійович

 

№6 Грандіозне весілля

Матеріал про скандального колишнього митника, самовисуванця по 122 округу Бокало Івана Васильовича та епопейне весілля його доньки. Звідки кошти та про всі деталі найелітнішого весілля осені ознайомитесь у матеріалі:

Читайте: Бокало Іван Васильович