Президент України Володимир Зеленський вважає, що у “Слуги народу”, не дивлячись на наявні труднощі, є всі можливості, щоб продовжувати швидко змінювати країну на законодавчому рівні, але це залежить від конкретних людей, що належать до цієї партії і фракції в парламенті.

“Ви сказали про “ідеальний штормі”, і цей корабель під назвою “Слуга народу” – все залежить від нього. Все залежить уже не від погоди. Тому що від початку я надав можливість, щоб це був дуже міцний корабель для цих людей, і для цієї команди, яка на борту цього корабля. і головне завдання для цього корабля – просто йти вперед”, – сказав він в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” в п’ятницю ввечері.

Президент зазначив, що такої кількості законопроектів, яку прийняла монобільшість, не було за історію країни, а оцінку цим законам дадуть у майбутньому люди.

Зеленський вважає, що якщо депутати “Слуги народу” хочуть йти вперед, навіть коли є такий “шторм”, то вони підуть.

При цьому зазначив, що “дуже багато в цьому “штормі”, в цьому “океані”, в цій Верховній Раді “акул”, дуже багато там людей плаває і хоче домовитися з цією командою”.

“Всі знають, що зі мною жодна акула не зможе домовитися. Але люди є різні, тому все залежить від кожної людини в партії “Слуга народу”. Всі хочуть, щоб цей корабель потонув, всі хочуть”, – підкреслив він.

Зеленський зазначив, що партія “Слуга народу” здатна сьогодні дуже швидко міняти країну на законодавчому рівні, не домовляючись при цьому, не віддаючи міністерські пости. “Тобто досить монобільшості, щоб приймати будь-які законодавчі ініціативи. Тому “шторм так шторм”. Але зате, як ви сказали, він же ідеальний”, – сказав він.