В інтернет-мережі з’явилося фото батька Гандзюк, яке зворушило українців «до глибини душі». Відповідний кадр опублікувала журналіст Нато Двалі.


«Батько», – йдеться в повідомленні.


Звернемо увагу, що на самому фото видно тата загиблої херсонської активістки та чиновниці Катерини Гандзюк, який зі сльозами на очах стоїть біля труни дитини. Це стало причиною зворушливих коментарів з боку користувачів.

«Не розумію, як це витримати», «Господи. Хочеться кричати від відчаю. За що така несправедливість», «світла пам’ять», «просто немає слів», «донька була справжнім солдатом. Герої не вмирають», «як же шкода», «світла пам’ять Каті», – пишуть вони.

Варто нагадати, що раніше, активістка Катерина Гандзюк, яку 31 липня облили кислотою, померла у лікарні. Дівчина померла через обрив тромбу. Президент Петро Порошенко закликав правоохоронців знайти і покарати вбивць і замовників нападу.

Після скоєння замаху підозрюються п’ять осіб, всі вони колишні учасники АТО. Це — В’ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, Сергій Торбіна і Микита Грабчук. Всі, крім Торбіна, зізналися у скоєному.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
 
Катерина Гандзюк була відома своєю проукраїнською позицією і поглядами проти місцевого ГУ Нацполиции. Так, восени 2017 вона фактично звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполиции в Херсонській області Артема Антощука у вимаганні хабара через третіх осіб.

Після нападу Гандзюк розповідала, що думає про всіх затриманих чоловіків у її справі: «Це той, про якого кажуть, що він облив кислотою. Я впізнала ту людину, про яку говорять. Не сумніваюся в тому, що всі затримані-причетні».

Більш того, Гандзюк вважала, що всі затримані підозрювані і є виконавцями злочину. Гандзюк також розповідала про напад.