Поїзд зі “Слугами народу” прибув до Костянтинівки, де депутатів зустрів натовп представників “Нацкорпусу”.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив телеграм-каналу Pavlovsky News, що вони хотіли поїздку зробити без преси, але ЗМІ все одно про неї дізналися. Політики не хочуть з цього робити піар.

Зараз “слуги народу” переходять у повне підпорядкування військових, резюмував Арахамія.

Після розмови з журналістом між Арахамією і одним з чоловіків проходить словесна перепалка. Арахамії дорікають в бажанні скоротити чисельність армії.

На пероні вокзалу в Костянтинівці незадоволені націоналісти висловили претензії главі фракції “Слуга народу” в зв’язку з його заявою про можливе скорочення армії.

“А ви щось зробили для цієї армії, щоб її скорочувати? Сидите там безвольні, боїтеся слово сказати, боягузливі, попродавалися за 5 тисяч. Позорище!”, – висловився один з націоналістів, а потім особисто підійшов до Арахамії і запитав:

“Як тобі в голову прийшла така думка, ми будемо обговорювати скорочення армії?”

Арахамія відповів, що підтримав тоді експерта, який виступив за скорочення співвідношення небойового складу до бойового. За словами Арахамії, зараз в Україні 40% армії – не бойовий склад.

“Я з комітету нацбезпеки і оборони, ми розподіляємо бюджет. 90% – це просто зарплати і 10% на нове озброєння. Ти ж прекрасно розумієш, що без нового озброєння армія боєздатною не стане. І для цього треба більшу частину збільшувати на озброєння”, – заявив глава фракції “Слуга народу”.