Прославлений фігурист Петро Чернишов з’явився на відкритті ГУМ-катка. Чоловік актриси Анастасії Заворотнюк супроводжував колегу по цеху Тетяну Навку.

У самому центрі столиці, на Красній площі, зібралися російські зірки. Алла Міхєєва, Андрій Малахов, Ксенія Алфьорова, Тетяна Михалкова, Андрій і Ольга Бурковський з дочкою, Юлія Хлиніна, Олена Захарова, Катерина Шпица та інші знаменитості відвідали відкриття головного в країні катка.

Зіркою вечора другий рік поспіль була фігуристка Тетяна Навка. Спортсменка показала уривок зі свого льодового шоу “Спляча красуня”. Разом з нею на лід вийшли Петро Чернишов і Аліна Загитова.

Фігуристи показали неймовірне шоу. Цікаво, що в момент виступу як за помахом чарівної палички пішов сніг. Коли ж виступ зірок завершилося, почався дощ.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

?❤️ ・ ・ #アリーナザギトワ #alinazagitova #azagitova #teamzagitova #teamtutberidze #алиназагитова #figureskating #gum #гум #гумкаток #gumskating

Допис, поширений Alina Zagitova Fan (@azagitova_fan_club)

Після Петро Чернишов, Тетяна Навка і Аліна Загитова вийшли на інтерв’ю до журналістів. Зрозуміло, що багатьох представників преси цікавив стан здоров’я дружини фігуриста Анастасії Заворотнюк. Однак ніхто з присутніх так і не наважився поставити Петру питання про його сімейні справи.

Відзначимо, що вогка погода не зіпсувала настрій. Гості заходу зігрівалися гарячими млинцями і глінтвейном. Ритмічна музика, ошатні ялинки, каруселі, іграшкові олені і різнокольорові вогні створювали атмосферу казкових веселощів. Про це повідомляє Woman.ru.