Народний депутат від БПП Мустафа Найєм заявив, що українські спецслужби таємно записали інтимне відео з ним у його ж квартирі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Від Тимошенко до Лещенка: Топ-10 “чорних” популістів

«Немає компромату, який стосувався б моєї політичної чи фінансової історії, або того, що стосується корупції. Точно знаю, що є зйомки в моїй квартирі – це було в часи Януковича. Я знаю, що зйомки були після його відходу. Я знаю, що це зйомки інтимного характеру. Мене про це попереджали, більше того, про це писав в інтернеті в коментарях конкретний журналіст (якщо треба буде, я це опублікую). Думаю таке відео є»

Найєм також заявив, що дане відео може бути «у людей близьких до СБУ», а також у депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського. При цьому сам Мустафа очікує, що відео рано чи пізно буде опубліковано:

«Будуть спроби це відео опублікувати? Напевно, будуть. Але питання в тому, що я це внутрішньо розумію, не відчуваю з цього приводу страху… Як правило, такі речі спрацьовують один раз, і найголовніше – я радий, що, крім цього, нічого немає»

За його словами йому і його близьким неодноразово погрожували, але не було такого, щоб загрози досягали своєї мети».