22 лютого актор студії «Квартал 95» Степан Казанін записав відео в підтримку кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

Відео було розміщено на його особистій сторінці в Instagram в рамках челленджу “Мій другЗе».

Такий челлендж вирішив запустити друг і колега Казаніна – комік Євген Кошовий після того, як в інтернеті з’явилося багато дискредитуючої  інформації про Володимира Зеленського. 

У відео немає ніякої політичної агітації або заклику голосувати за кого б то не було, Євген просто розповідає, що за людина  Зеленський і закликає його друзів зробити те ж саме – сказати правду. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Кошовий розповів історію знайомства з Володимиром Зеленським. Зокрема, мова йшла про те, що вони грали в командах, які були суперниками.

Пізніше Зеленський допоміг Євгену і з тих пір вони працюють разом.

"Я хочу попросити всіх, хто особисто знає Володимира, запишіть подібне відео і розкажіть, яка він людина. Я не прошу вас агітувати і говорити, за кого потрібно голосувати. Просто скажіть правду і все", – підсумував Кошовий.

Записавши це відео 7 днів назад, Кошовий передав естафету Олексію Потапенко, Артему Гагаріну, Стасу Баклану та Степану Казаніну.

«Ми з ним знайомі 20 років, і я знаю його як талановиту, перспективну людину. А всі хто останнім часом в інтернеті поливає його брудом, навряд чи є його друзями і нічого про нього не знають.

Так що, хлопці, всі, хто обзиваються, самі себе так і називають », – сказав у своєму відеозверненні актор студії «Квартал 95» Степан Казанін.

В кінці Степан Казанін передав естафету Олені Кравець і групі «Без обмежень». 

А також він закликав усіх бажаючих записувати подібне відео.

Нагадаємо, що студія «Квартал 95» запропонувала для українців незвичний спосіб розважитися. На сторінці компанії в Instagram з’явилося завдання, яке склали в співробітництві з Йод.Медіа. 

Відзначається, що її можуть вирішити далеко не всі. Тільки 82% користувачів здатні на це.

В якості змінних виступили лідер «Кварталу 95» Володимир Зеленський, чинний президент Петро Порошенко, глава «Батьківщини» Юлія Тимошенко і радикал Олег Ляшко. У приклад потрапили з знамениті фотографії політиків, які і є ключем до вирішення завдання. Так Володимир Зеленський демонструє символ миру, Петро Порошенко тримає в руці паспорта затриманих російських окупантів, Олег Ляшко погрожує вилами, а Юлія Тимошенко виступає на прес-конференції.