Блогер перевищив швидкість і поїхав у неправильному напрямку. Зірка YouTube, відомий під ніком "McSkillet", спричинив аварію, в якій загинув сам і вбив жінку з її 12-річною донькою у Сан-Дієго, США.

18-річний Тревор Хейтманн на своєму чорному McLaren 650S перевищив швидкість і поїхав у неправильному напрямку по шосе в окрузі Сан-Дієго. Під час рух він зіткнувся лоб-в-лоб із позашляховиком, в якому перебували 43-річна жінка та її 12-річна донька. Пысля цього машини загорілися.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожномуХейтманн на своєму каналі в YouTube мав близько 900 тисяч підписників. Він отримав популярність як гравець комп'ютерної гри Counter Strike: Global Offensive. Також він продавав на своєму каналі "скіни" – цифрові файли, які використовуються для налаштування зовнішнього вигляду гравців.

Нагадаємо,  у віці 33-х років помер один із найпопулярніших відеовлогерів на YouTube Джон Бейн на прізвисько Totalbiscuit, який запам'ятався поціновувачам коментарями та оцінкою комп'ютерних ігор. У Бейна діагностували рак кишківника ще 2014 року. Через деякий час хвороба відступила, проте згодом повернулася і розповсюдилася на печінку і  спину. 2015 року стало відомо, що рак влогера смертельний, проте він продовжив працювати ще протягом двох років .

 ‡агрузка...