Старша донька Лілії Ребрик Діана зіграла головну роль у серіалі "Серце матері". На своїй сторінці в Інстаграмі Лілія написала зворушливий пост, присвячений успіху донечки. 

Добігає кінця серіал «Серце матері» на каналі Україна. І моє серце матері розривається від ніжності та гордості за дочку. Діана @diana_wild_dyka ❤️зіграла тут одну з головних ролей- безпритульну дівчину. І це перший серіал, який ми з @andrii_dykyi дивимось всією родиною від початку до кінця. Наша Діана така вже доросла… Така молодчинка… Зараз пишу не як актриса, не як ведуча, а просто як Мама, для якої будь-які перемоги її дитини- це щастя і радість. А якщо говорити як актриса- «то ли ещё будет!!!»😉🙉.

 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Добігає кінця серіал «Серце матері» на каналі Україна. І моє серце матері розривається від ніжності та гордості за дочку. Діана @diana_wild_dyka ❤️зіграла тут одну з головних ролей- безпритульну дівчину. І це перший серіал, який ми з @andrii_dykyi дивимось всією родиною від початку до кінця. Наша Діана така вже доросла… Така молодчинка… Зараз пишу не як актриса, не як ведуча, а просто як Мама, для якої будь-які перемоги її дитини- це щастя і радість. А якщо говорити як актриса- «то ли ещё будет!!!»😉🙉. Вона й справді розумниця. Дякую партнерам, які її підтримували на знімальному майданчику. @olesyafattakhova.official @lyusse @zhurakivska_olesya , режисеру – Ітигілову Олександру, кастинг-директору- @sveta_goroshkova . Бо я з нею максимум що робила- це вчила тексти і то не завжди. Тому що знімальний період як раз співпав з моїми пологами і першим місяцем після них. А це, ні для кого не секрет- непростий час)). Тому, мені здається, Діана впоралась на всі сто. Дуже самостійно, по-дорослому й відповідально ставилася до зйомок і до своїх сцен. Тепер мрію про проект, де зіграю вже я її маму))). А що? Щоб був привід разом ходити на роботу і проводити іще більше часу разом💖💖💖💖 ЛЮБЛЮ🥰. #дикадіана #серцематері #actorslife

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

 

Тому, мені здається, Діана впоралась на всі сто. Дуже самостійно, по-дорослому й відповідально ставилася до зйомок і до своїх сцен. Тепер мрію про проект, де зіграю вже я її маму))). А що? Щоб був привід разом ходити на роботу і проводити іще більше часу разом.

Нагадаємо у шлюбі з Андрієм Диким Лілія виховує двох доньок: Діану та Поліну.