Легендарний російський актор залишився вдівцем, його дружина померла після 65 років щасливого шлюбу.

Померла знаменита артистка і дружина актора Юрія Соломіна. Заслужений діяч мистецтв РФ, актриса і професор кафедри акторської майстерності училища імені Щепкіна пішла з життя увечері 27 травня, але про її смерть стало відомо тільки через кілька днів. Народній артистці було 87 років.

Ольга Соломіна була єдиною обраницею актора. Ольга Миколаївна познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком – відомим актором Юрієм Соломіним – ще в студентські роки. Вони прожили в шлюбі 65 щасливих років, в шлюбі у них народилася дочка Даша. Є у актора і внучка Олександра, яка народилася в 1990 році. Дівчина обрала професію музиканта.

Акторську майстерність Ольга Соломіна викладала з 1981 року. У 1996 році спільно зі своїм чоловіком Юрієм Соломіним стала художнім керівником курсу Театрального училища ім Щепкіна.

Нагадаємо, після закінчення училища Юрій Соломін став учасником трупи Малого театру. За наступні роки Соломін розкрив свій талант і в результаті в 1988 році стає керівником цього театру, залишаючись їм до цього дня. Крім того, на рахунку овдовілого актора і режисера безліч яскравих ролей, серед них у фільмах «Ад'ютант і його величність», «Безсонна ніч», «Летюча миша» і «Сильні духом».