Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков на передачі "Право на владу" обурився діями міністра закордонних справ Павла Клімкіна, що саботував процес звільнення українських моряків з російського полону. 

Як відомо, глава МЗС опублікував копію ноти, яку Росія направила у його відомство 25 червня.

"Президент, точно так само, як нардеп або міністр – це найманий працівник, якого беруть на роботу, платять зарплату і він повинен робити те, що наказано йому законом. Що значить "буду допомагати" або "не буду допомагати"? Це життя людей. Це люди, які такою необдуманою дією не змогли повернутися додому", – заявив Разумков.

Так, за словами Разумкова, стара влада саботує всі ініціативи президента.

У відповідь на це депутат від партії Порошенка "Європейська солідарність" Софія Федина заявила, що Міністр закордонних справ не зобов'язаний звітувати перед президентом, а Зеленський "некомпетентний у питаннях зовнішньої політики".

"Ми говоримо про те, що наші хлопці не повернулися сьогодні додому, а ви говорите про те, що у нас автономне князівство Міністрество закордонних справ. Глава МЗС, який сьогодні зірвав повернення українських моряків додому – це ставленик вашої політичної сили", – відповів Разумков.