У Києві 6 липня в будівлю Торгово-промислової палати України (ТППУ) увірвалися представники націоналістичної організації "С14",передає Корупція.Інфо

Вони зірвали захід політичної партії "Розумна сила".

Популярне: "За спрощеною процедурою": В Україні ввели нові правила виїзду дітей за кордон. Що потрібно знати батькам

"Партія орендувала приміщення під свій захід. Під час його проведення увірвалися близько 20-30 молодих людей у ​​футболках з написом" С14 ". Вони побили заступника голови партії Олександра Савченко", – розповіло джерело.

Про подію заявили і в Telegram самої організації.

"Зірвали шабаш проросійської партії " Розумна сила". Заступник голови Олександр Савченко міг отримати справедливу винагороду за свою діяльність", – написали на каналі.

Також джерело зазначило, що на виклик в ТППУ прибуло три наряди поліції.

Раніше повідомлялося, що в суботу, 30 червня, в Кривому Розі невідомі скоїли напад на главу оргкомітету фестивалю КрівбасПрайд Бориса Золотченко.

Як передається, інцидент стався близько 18:30 біля головного корпусу Криворізького педагогічного університету. В рамках фестивалю в місті планується проведення "Маршу рівності" в підтримку представників ЛГБТ-спільноти. Коли Золотченко повертався додому після засідання оргкомітету, більше десяти молодих людей напали і побили його.