У Дніпрі п’яні пенсіонерки накинулися на ветерана АТО і його дружину з кулаками.

Про цю подію сам ветеран Володимир Аршавський розповів в мережі. За його словами, конфлікт з жінками похилого віку виник через його машину. Справа в тому, що в ході бойових дій він був травмований, після чого отримав статус особи з інвалідністю, і на його машині є відповідний знак. Автомобіль він паркує ближче до під’їзду, щоб було зручніше добиратися до нього.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Аршавський розповів, що днями вони з дружиною повернулися з супермаркету на машині близько 10 години вечора. Поруч з місцем, де він зазвичай паркується, стояли три пенсіонерки, які проігнорували чоловіка, коли той їм посигналив. Аршавський розповів, що припаркувався в іншому місці, щоб не чіпати жінок, проте вийшовши з машини поцікавився, чому вони не відійшли.

У відповідь на це жінки заявили, «щоб забирався звідси, прибирав свою машину, це їх територія і мене тут не буде», причому від однієї з них неабияк тхнуло алкоголем. У цей момент дружина Аршавського помітила, що він інвалід АТО, на що у жінок виявилася «абсолютно неадекватна реакція».

«На дружину пішли удари сумкою і кулаком. Били по голові, по обличчю, по грудях, зірвали золотий ланцюжок. Коли я спробував найагресивнішу відштовхнути від своєї дружини, то ззаду мені було в район нирок завдано удару, і мене схопили, це були чоловік агресивної і його приятель. Поки я відмахувався від них, п’яна тітка тепер накинулася з кулаками і сумкою на мене», – розповів Аршавський.

В ході бійки ветеран спробував викликати поліцію, після чого жінки та їх чоловіки швидко ретирувалися. У своїй розповіді Аршавський називає їх «бандою сепаратистів» і зазначає, що вони ніколи не висловлювалися проти інших машин, припаркованих у дворі.

За словами бійця, жінки прекрасно знали, що він учасник АТО. Аршавский вважає, що цей інцидент довів, що сепаратизм в Дніпрі знову піднімає голову.