Вибори Ради відбудуться у визначений термін – 21 липня – впевнений лідер "Слуги народу"

Рішення Шостого апеляційного суду зобов'язати Центрвиборчком провести пережеребкування номерів партій у бюлетені для голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України, прийняте на виконання позову Аграрної партії, навряд чи буде виконано, і тому є кілька причин.

Про це лідер пропрезидентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив в ефірі популярного ток-шоу 

Він нагадав, що ЦВК вже надрукувала близько 7 млн ​​виборчих бюлетенів.

"Проблем відразу кілька – це бюджет, тому що передруковувати їх грошей немає. Час – передруковувати їх немає часу. І третя проблема – фактична неможливість здійснення цього плану, тому що не було паперу, і Центральна виборча комісія змушена була докуповувати його за кордоном", – розповів лідер партії.

"Я не впевнений, що за цим стоїть тільки бажання Аграрної партії", – висловив сумнів Разумков.

"Крім цього рішення про повторне жеребкування також є однією з технологій зриву виборів", – додав Разумков.

"Я сподіваюся, що ще не пройдено всі інстанції. І суд ухвалить зважене, збалансоване і законне рішення. І, можливо, цього не станеться. Тому що сьогодні під загрозою вибори в Україні", – наголосив Разумков.

Він також висловив упевненість, що вибори Верховної Ради відбудуться у визначений термін, тобто 21 липня, як того і вимагає суспільство.

"Питання не в політиках, питання в тому, що потрібно суспільству – зміни та оновлення, – яких чекає українське суспільство", – резюмував лідер "Слуга народу".

Нагадаємо, У четвер стало відомо, що Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення провести повторне жеребкування партій. Про це повідомила громадянська мережа "Опора" на своїй сторінці в соцмережі Facebook із посиланням на голову Центральної виборчої комісії Тетяну Сліпачук, яка також заявила, що ЦВК оскаржуватиме рішення суду.

Також повідомлялося, що ЦВК включила в бюлетень партію "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" під №22 без жеребкування, що викликало протидію інших політичних сил.