Відома українська телеведуча Алла Мазур розповіла, коли почала лікуватися від онкології і як дізналася про хворобу.

Про це телезірка заявила в інтерв’ю Marie Claire.

“У минулому році перед поїздкою у відпустку я помітила ущільнення в молочній залозі. Нічого не боліло. Просто маленька акуратна горошинка, яка ніяк мене не турбувала. Звернулася до лікаря, він направив мене на мамографію, яка нічого підозрілого не показала. Спокійним було і УЗД . Лікар сказав, що я можу їхати на відпочинок, уникати сонця і прийти на повторну консультацію “, – поділилася вона.

Але, за словами Мазур, вона прийшла до лікаря раніше домовленого часу, помітивши, що ущільнення збільшилося.

“Зараз думаю, що його зростання (ущільнення, – ред) спровокували стресові ситуації. Тому моя перша порада жінкам: захищайте себе від стресу”, – зазначила ведуча.

На цей раз, продовжила Мазур, лікар зафіксував, що горошина в грудях збільшилася. І відправив її на біопсію з підозрою на онко.

“І тут я зіткнулася з реальністю нашої медицини. З центру, куди мене направили по страховій, повідомили:” Спеціаліст, який робить біопсію, зараз у відпустці. Тому зверніться до нас через місяць “.” Тепер я розумію, чому в Україні так багато онкохворих “, – відповіла я. І звернулася в іншу клініку. Подібних історій чимало. Тому моя друга порада – не здаватися”, – поділилася пережитим Алла Мазур.

“Я намагалася не концентруватися на хворобі і вірити в краще. Просто в моєму щоденному графіку з’явилися нові пункти: огляд, аналіз, консультація”, – додала телезірка.

Мазур поділилася, що їй дуже допомогла підтримка рідних і колег, а також телеглядачі, які підтримували теплими словами.

“Боротьба з онко познайомила мене ближче з самою собою. Я стала сміливішою. І навіть в зміні зачіски, чого після лікування хімією не уникнути, знайшла свій плюс”, – розповіла ведуча.