Чоловік вирішив, що саме подруга навела на нього бандитів. Підозрюваного в убивстві 20-річної студентки Ганни Голубенко затримано та запроторено на час слідства за ґрати. У злочині 31-річний чоловік уже зізнався.

При затриманні в нього вилучили гранату і незареєстрований пістолет, а також маленькі пляшки з невідомою рідиною. "Він приставив до неї пістолет і хотів змусити її випити лікарську речовину. Після цього він її задушив. Руками душив, з першого разу не вийшло, потім скотчем почав перемотувати. Вона довго боролася за життя", – розповів керівник обласної поліції В’ячеслав Печененко.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Нагадаємо, усім містом її розшукували кілька днів, а знайшли у віддаленій лісосмузі. Як дівчина потрапила туди – ніхто не розумів. І лиш нині слідчі розповіли: до вбивці в автівку Ганна сіла сама, бо то був її коханий. Правоохоронці кажуть, що мотивом злочину стала помста. Із чоловіком дівчина мала тривалі стосунки. Місяць тому його викрали бандити та кілька днів тримали в гаражі, вимагали гроші та майно. Дивом йому вдалося втекти, а викрадачів поліція затримала. Чоловік почав шукати, хто навів на нього викрадачів, і вирішив, що то була саме його подруга Ганна. "Вона скинула йому фотографію, де він зв’язаний цими викрадачами, і цієї  фотографії, крім викрадачів, ні в кого не було. І з цього він зробив висновок, що тільки вона знала, де він у Києві мешкає", – пояснив Печененко.

У машину до вбивці Ганна сіла добровільно, бо не підозрювала, що їй загрожує небезпека. У вбивстві чоловік зізнався, про свій вчинок не жалкує. За вбивство йому загрожує 15 років за ґратами. Але в поліції є інформація, що чоловік виготовляв та збував амфетамін, тож проти нього можуть відкрити ще одне провадження.