У мережі з'явилося відео, на якому підлітки зіштовхнули подругу з моста. Про це пише Metro. Інцидент стався над річкою Льюїс в американському місті Яколт, штат Вашингтон.

16-річна дівчина стояла на краю і говорила, що дуже боїться стрибати.

Товариші штовхнули з 15-метрової висоти. В результаті дівчина від удару об землю зламала 5 ребер, забила легені, нутрощі і отримала десятки синців. При цьому експерти говорять, що дівчинці взагалі пощастило, що вона залишилася жива. У лікарні їй доведеться провести кілька місяців. 

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави
Нагадаємо, кілька дівчаток-підлітків в Одесі жорстоко побили ровесницю, а потім забрали її речі. Відео передано поліції.
 
Група малолітніх дівчаток жорстоко побила однолітку. Відеозапис групового побиття опублікувала у Facebook мешканка міста Катерина Гринкевич-Розкидна.
 
"Друзі, Черемушки 31 липня 2018 року, біля занедбаного дитячого садка і школи 69. SOS, прошу максимальний репост. Нехай батьки побачать своїх "з*чок". Батьки, ось як виглядає ваша байдужість до своїх дітей. А в недохлопчиків, які коментують те, що відбувається, видно, "дзвіночки" дзвеніли від страху, що залишалося тільки підбурювати. Дивіться, батьки, яких чоловіків виховали, – виродків", – пише жінка.