Філія "Пасажирська компанія" ПАТ "Укрзалізниця" за результатами тендеру замовила у ТОВ "Секур Інтеграція" системи відеоспостереження на 7,4 млн гривень.

В пасажирські вагонні депо поставлять 100 комплектів системи виробництва компанії "Guangzhou Cantonk Corporation Ltd" по 74 тис. гривень, однак вартість реєстраторів і камер може бути завищена в декілька разів, повідомляють "Наші гроші".

Зокрема, купольні камери з мікрофоном і дальністю інфрачервоного підсвічування в 15 метрів купили по 3,5 тис. гривень. В інтернет-магазинах подібні пристрої без позначки MOB, яка означає захист від вібрації для використання в транспорті, з мікрофоном і дальністю ІЧ-підсвічування в 20 метрів продавали в чотири рази дешевше – по 836 гривень.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави
Також дуже висока ціна на 7-дюймові монітори (TFT LCD, 800 × 480 RGB) – 9958 гривень за штуку. За таку вартість можна придбати монітори з вчетверо більшою діагоналлю.

Дорожче в комплекті коштують і відеореєстратори – по 39,9 тис. гривень за штуку. Звичайні відеореєстратори коштують в п'ять разів дешевше – від 7 до 10 тис. гривень.

Засновником фірми "Секур Інтеграція" є Петро Івасюк, а директором – Олег Костовський. Останній у 2015 році йшов до Житомирського райради від ВО "Свобода".

При цьому шість інших фірм не допустили до торгів через технічну невідповідність товару, відсутність документів на підтвердження стосунків з виробником, документів виробника про якість товару, чинних сертифікатів відповідності.‡агрузка...