Колишній президент Грузії, а нині глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі не зміг стримати розчарування «безвільністю» президента України Володимира Зеленського.

У своєму Telegram він підкреслив, що і при шостому президентові «злодії, які грабували державу, продовжують залишатися безкарними».

Втім, не шкодує політик і про те, що три роки тому сказав в обличчя тодішньому президенту Петру Порошенку, «що він – злодій».

«Три роки тому я поплатився за те, що сказав в обличчя тодішньому президенту, що він — злодій. Я думаю, що в результаті боротьби багатьох людей, в тому числі людей, які разом зі мною відстоювали права українців, Порошенко був замінений Зеленським. І я впевнений, що я не помилився. Але всі злодії, хто грабував до цього, продовжують залишатися безкарними, а частина з них продовжує залишатися при владі», – прокоментував Саакашвілі ролик з кадрами свого епохального затримання на даху.

Саакашвілі також додав:

“Мені зовсім не хочеться ходити по дахах, мені там не сподобалося, але я буду боротися доти, поки українська економіка не звільниться. Поки люди не почнуть себе відчувати повноправними господарями у своїй країні, замість цієї купки не надто талановитих, не надто освічених, але дуже нахабних і дуже безцеремонних людей”.