Він пояснив, що ходив в аптеку, а повернувшись, злякався, побачивши мертву неповнолітню.

Сьогодні рано вранці в центрі Москви перехожі виявили тіло 14-річної школярки. Вона лежало біля під'їзду будинку на вулиці Подвойського. За попередніми даними прибулих на місце події медиків, підліток захлинувся блювотою. Камери відеоспостереження зафіксували, як якийсь чоловік виносить з будинку тіло неповнолітньої. Як з'ясувалося, чоловік знімає квартиру в цьому під'їзді.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному        На допиті він розповів, що загибла – його знайома і попросилася переночувати у нього з-за сімейних проблем. Вночі вона попросила чоловіка з'їздити в аптеку, а коли той повернувся – школярка не подавала ознак життя. Злякавшись, він виніс тіло до під'їзду.

Поліцейські провели обшук і виявили на білизну в квартирі сліди крові, кілька упаковок невідомих таблеток, підроблений паспорт і безліч БДСМ іграшок. На даний момент чоловік затриманий.

Раніше повідомлялося про те, що в Києві дядько зарізав племінника і викинув тіло дитини з вікна. Після скоєного чоловік намагався накласти на себе руки. Поліцейські відразу піднялися в квартиру і їм вдалося схопити за ноги самогубця, який ось-ось намагався зістрибнути з вікна.