Журналіст Юрій Бутусов, якого так і не взяли на роботу в Міноборони, заявив, що йому відомо, хто «зливає» Росії секретну інформацію українських спецслужб.

Про це він сказав під час ефіру на телеканалі «Україна 24».

Юрій Бутусов стверджує, що російським шпигуном є глава комітету з питань розвідки при президенті України Руслан Демченко.

«Можу точно сказати, що будуть політичні наслідки. Чинний глава ОП, а також ті проросійські, на мій погляд, агенти, яких він призначив на стратегічну посаду начальника комітету розвідки … Я зараз конкретно кажу про Руслана Демченка. Я переконаний, що це російський шпигун, який зливає інформацію наших спецслужб», – відповів журналіст на питання про провал спецоперації із затримання «вагнерівців».

Нагадаємо, інформацію Бутусова про зірвану операції по захопленню російських найманців ПВК Вагнера підтвердили в ГУР МО.

«Вчора (7 грудня. – ред) на засіданні комітету з оборони і безпеки Верховної Ради пройшло в закритому режимі заслуховування полковника Ю. – командира спецпідрозділу ГУР МО України, безпосереднього керівника операції по захопленню 28 російських терористів “вагнерівців”. На засіданні була присутня більшість членів комітету », – написав Бутусов в своєму Facebook.