Під наглядом конвойних дівчина покинула клітку, але вже через пару хвилин повернулася туди, передає Корупція.Інфо

У понеділок, 19 лютого, в Київському суді Харкова почалося перше засідання по суті у справі про смертельне ДТП на Сумщині. Перед початком засідання в зал доставили обох підозрюваних – Олену Зайцеву і Геннадія Дронова.

Популярне: «Залишила свого сина, рідних, а після смерті чоловіка …»: Що приховує найвідоміший волонтер і депутат Тетяна Ричкова

Практично відразу суддя Віктор Попрас пішов до нарадчої кімнати, щоб вирішити, чи можна опитувати потерпілу Анну Комар за допомогою відеозв'язку (дівчина не змогла з'явитися в суд з поважних причин).

В цей час Зайцевої стало погано, вона попросила вийти на свіже повітря. Під наглядом конвойних дівчина покинула клітку, але вже через пару хвилин повернулася туди з пляшкою води.

18 жовтня 2017 року Харкові на перетині вулиці Сумській і провулка Мечникова відбулося зіткнення «Лексуса» 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля «Фольксваген Туарег», за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення «Лексус» вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів.

На місці загинули п'ятеро людей, пізніше ще одна людина померла від травм у лікарні. Суд взяв під варту Зайцеву і Дронова на час проведення розслідування у справі.