Зеленський провів нараду з питань тарифів

Головне питання було присвячене тарифам на послуги теплопостачання, а також реалізації заходів з енергоефективності.

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення і реалізації програми енергоефективності в житловому фонді. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента в п’ятницю, 31 січня.

У зустрічі взяли участь прем’єр Олексій Гончарук, керівники профільних міністерств, голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, керівник ОП Андрій Богдан і його заступники.

Зеленський нагадав, що питання тарифів на послуги теплопостачання, а також реалізація заходів з енергоефективності, які допоможуть зменшити витрати громадян на комунальні послуги, обговорювалися на засіданні Ради розвитку громад і територій в грудні минулого року.

Крім того, президент заслухав інформацію про те, які кроки були зроблені для зменшення вартості послуг і зниження енергоспоживання за минулий час.

Олексій Гончарук зазначив, що уряд, зі свого боку, зробив усе можливе для виконання доручення президента. За його словами, за грудень споживачам було нараховано до сплати на 5-35% менше в залежності від міста і регіону.

Загалом 143 підприємства в 120 містах прийняли рішення про зниження тарифу, і дуже значний відсоток людей в країні отримали реальне зменшення рахунків у грудні. Ми продовжуємо працювати з обласними держадміністраціями, і в січні очікуємо, що більше підприємств зможуть долучитися до цього процесу”, – повідомив він.

Учасники зустрічі погодилися, що основний запас зменшення вартості тепла для населення не в зниженні цін на газ, а в проведенні ефективної термомодернізації будівель і реалізації заходів з енергоефективності в житловому фонді.