За новим указом українського президента Володимира Зеленського – №725 / 2019, з 1 жовтня 2019 звільнений Борис Баліоза начальник управління по роботі з особовим складом Служби безпеки України, при цьому ще одним указом був призначений на цю високопоставлену посаду Ігор Фараджев.

Відповідний указ про призначення начальником Ігоря Фараджева було надано громадськості на офіційному порталі президента України – повідомляє Цензор.НЕТ.

У новому указі №726 / 2019 дається розпорядження від 1 жовтня 2019 року ухвалити на посаду начальника Управління роботи з особовим складом СБУ Ігоря Ельхановіча.

Нагадуємо, що крісло керівника управління по роботі з особовим складом СБУ Борис Баліоза отримав в 2015 році (в січні місяці) і займав до 1 жовтня 2019 року.

Зокрема ще з літа готувалися законопроекти, які спрямовані на реформи в різноманітних сферах держави, сюди відноситься також і реформа в СБУ.

Нагадуємо, раніше президент України Володимир Зеленський призначив Віталія Харченка новим начальником управління Служби безпеки в Одеській області. Відповідний указ опублікований на сайті президента.

Повідомляється, що Зеленський підписав указ про призначення Харченка начальником управління СБУ в Одеській області. Зазначимо, до призначення в Одесу він обіймав посади Головної інспекції СБУ, яка займається перевіркою діяльності всіх підрозділів спецслужби.